Komentowanie

Komentarze nie na temat lub obrażające autorkę czy inne osoby, będą usuwane.

Podanie maila w trakcie pisania komentarza nie jest niezbędne. Oznacza wyrażenie zgody by autorka skontaktowała się z autorem komentarza, jeśli odpowiedź na niego lepiej udzielić prywatnie.

 

Nota prawna - Zakaz kopiowania

Wszystkie materiały umieszczone w serwisie www.stwarzajacsiebie.pl są chronione prawami autorskimi. Właścicielką praw majątkowych do umieszczonych na stronie materiałów jest Optimica Agnieszka Sulikowska z siedzibą w Łódzi przy ul. Kosocińskiego 98 m 9.  Odpowienio zaznaczone materiały są autorstwa Pete Walker'a i przetłumaczone oraz umieszczone na stronie za jego zgodą.

Właścicielka autorskich praw majątkowych zastrzega w rozumieniu art. 25 ust.1 pkt.1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na stronie internetowej www.stwarzajacsiebie.pl bez zgody autorki jest zabronione.

Możesz zacytować fragment tekstu i umieścić moje dane i link do pełnej wersji artykułu. Jeśli potrzebujesz umieścić pełny tekst - skontaktuj się ze mną.