ico phone tel. kom. 502 081 462
ico mail agnieszka@stwarzajacsiebie.pl

Mogę Wam zaproponować sesje "Czytania duszy".

To bardzo głęboka i potężna praca, która pozwala dotrzeć do przyczyn problemów i uzdrowić je.

Różnica pomiędzy Czytaniem Duszy a Regresingiem polega przede wszystkim na tym, że w Regresingu pracujemy sami, a regreser nas prowadzi pomagając nam zrozumieć skąd się biorą jakieś zachowania, emocje czy wzorce myślenia i je uwolnić. Niekiedy jednak nasze mechanizmy obronne i ucieczkowe nie pozwalają nam dotrzeć do przyczyn, a ich rozbrojenie może zająć trochę czasu. Czasem też przyczyna danego problemu leży w poprzednim wcieleniu, a nie każdy ma łatwość przypominania ich sobie.

W Czytaniu Duszy nasza rola jako klienta sprowadza się do ustalenia intencji - co chcemy zrozumieć, czego się dowiedzieć, co uzdrowić - resztę pracy wykonuje czytający.

Czytanie polega na wejściu w stanie medytacji w pole serca i połączenie się tam z Tobą by odebrać przekaz od Twojej Duszy i Twoich Przewodników.

To niezwykle wzruszające i piękne doświadczenie, w których wszystko co się dzieje służy wzrostowi świadomości i uzdrowieniu Ciebie i wszystkich osób, których dotyczyć będzie to czytanie.

Każda sesja jest inna.

Niekiedy wygląda jakbym śniła za Ciebie Twój sen.

Pewnie nie raz zdarzyło Ci się mieć poczucie, że śniło Ci się coś ważnego. W nocy nieświadomość próbowała podpowiedzieć Ci co się dzieje w głębi Ciebie, za pomocą metafor i symboli, które jednak często były niezrozumiałe. W sesji Czytania Duszy często otrzymujemy właśnie taki metaforyczny przekaz, jednak o każdy symbol można dopytać. Nie ograniczamy się też tylko do oglądania przekazu - gdy widzimy, że potrzebne jest uzdrowienie - prosimy o nie i zgodnie z tą symboliczną wizją następuje transformacja. Logika nieświadomości jest magiczna i energetyczny domestos równie dobrze działa na brudy emocjonalne jak ten realny na brud fizyczny ;)

Czasem widzimy przekazane z Kronik Akaszy poprzednie wcielenia, których poznanie pomaga nam zrozumieć skąd się wzięło to co nas męczy. I tutaj możliwe jest uzdrowienie, zintegrowanie doświadczeń, wybaczenie i puszczenie tego co nas obciążało. Już samo poznanie szerszej - duchowej perspektywy, jest bardzo uwalniające.

Warto wiedzieć, że czytający nie wybiera sobie tego co widzi. Nie ma dostępu do informacji nieistotnych z punktu widzenia wyrażonej wcześniej intencji. Jeśli chcemy zrobić czytanie z czystej ciekawości, by się czegoś o kimś dowiedzieć - nawet jeśli poprosimy to takie informacje nie zostaną nam pokazane. Dostajemy tylko przekaz dotyczący tego co jest związane bezpośrednio z osobą, którą czytamy. Informacje dotyczące innych osób pokazywane są w takim zakresie ile wpływa to na nią i jest potrzebne do uzdrowienia sytuacji jej dotyczącej.

Jednym z takich przypadków, gdzie pojawiają się inne osoby, a czasem wręcz historie z ich życia są sesje gdzie pracujemy z Rodem - gdy przyczyna jakiś problemów jest związana z przekazem pokoleniowym i wymaga uzdrowienia w polu Rodu. To bardzo wzruszające sesje, które pozwalają poczuć większą wieź z rodziną, zrozumieć i uszanować ich czasem skomplikowane losy i przyjąć miłość, która płynie do nas na poziomie duchowym, nawet jeśli na poziomie ludzkim ta osoba może nie być w stanie jej okazać.

Niezwykle barwne bywają sesje uzdrawiające na poziomie Wewnętrznego Dziecka. W przestrzeni serca łatwiej jest też uzdrowić traumatyczne doświadczenia naszego dzieciństwa. Otoczyć miłością tą część nas, która utknęła emocjonalnie w trudnej przeszłości.

Czasem Przewodnicy i Opiekunowie bardzo aktywnie biorą udział w przekazywaniu informacji i uzdrawianiu. Niekiedy pojawiają się tylko poproszeni o pomoc przy uzdrowieniu lub gdy przekaz na początku wydaje się być niezrozumiały.

Często czytanie jest mieszaniną różnych elementów.

Jak wygląda czytanie od strony praktycznej?

Na początku rozmawiamy o problemie, z którym przychodzisz. Mi pozwala to już nawiązać kontakt z Twoim polem, a Tobie przygotować energię do transformacji i uzdrowienia. Samo wyciągnięcie na wierzch i nazwanie emocji jest uwalniające. Czasem też w czasie rozmowy pierwotny cel - intencja Czytania, ulega modyfikacji na taką, z której więcej skorzystamy. W Czytaniu zazwyczaj nie dostaniemy odpowiedzi na pytania w stylu "Czy powinnam podpisać tą umowę?/wybrać tą pracę?", bo decyzje należą do nas. Jednak możemy zadać pytanie "Co potrzebuję wiedzieć w tym temacie, by podjąć najlepszą dla mnie decyzję?" wtedy przekaz pozwala nam zobaczyć szerszą, także emocjonalną perspektywę danej decyzji i dokonać świadomie najlepszego dla nas wyboru.

Gdy zaczynamy właściwe Czytanie, ja zamykam oczy i mam je zamknięte do końca sesji. Tym Czytanie Duszy różni się od innych technik czytania z Kronik Akaszy. Różnica jest też w tym, że w czasie czytania nie rozmawiamy. Nie ma zadawania co chwilę pytań. Wyrażona wcześniej intencja działa cały czas - dostaję przekaz, który czasem wygląda niczym wolno rozwijająca się historia filmowa gdzie każdy element jest ważny i wymaga opisania. Czasem potrzebuję chwili czasu by zorientować się co właściwie widzę/czuję i nie zawsze to ma od razu sens, kolejne informacje spływają poszerzając zrozumienie.

Czasem pod koniec jest miejsce by zadać pytania, by np. coś doprecyzować.

Po zakończeniu sesji jest rozmowa kończąca. To czas by podsumować to co się pojawiło. Odnieść to do wyrażonej intencji - jak to się przekłada na nasze życie. W zależności od tego co wyszło na sesji, mogę podpowiedzieć metody terapeutyczne, które pomogą dokończyć i utrwalić uzdrawiający proces w danym temacie. Zmienić dotychczasowe ograniczające nas przekonania i nawyki.

Niekiedy czujemy zmęczenie, bo choć świadomie tylko słuchaliśmy, to na głębszym poziomie wykonaliśmy dużo pracy - warto dać sobie czas na odpoczynek.

 

Sesje odbywają się przez Skype lub messengera. Sama sesja (bez rozmowy) jest nagrywana i dostaniesz linka do pobrania nagrania. 

Szacowany czas sesji: około 90-150 minut
Cena sesji: 300 zł
Proszę o wpłatę dzień przed sesją lub potwierdzenie na maila.

 

Opinie:

"Czytanie duszy było dla mnie zupełnie nowym doświadczeniem. Najtrafniej mogę porównać ten rodzaj sesji do otwierania i zaglądania do zamkniętych wcześniej dla mnie pokoi, a co ciekawe nawet takich, które były trochę jakby wyparte, czy pomijane przez moją świadomość. Dzięki temu zyskałem nową perspektywę w patrzeniu na problem, z którym przyszedłem i wiele niejasnych dla mnie zachowań zaczęło układać się w całość. Ważne, że w trakcie tego „otwierania” czułem się swobodnie i bezpiecznie, bo to nie ja bezpośrednio tam zaglądałem, a byłem jakby obserwatorem. Z perspektywy tygodnia po sesji widzę, że mam większe zrozumienie dla samego siebie, a pewne rzeczy zaczynają się uwalniać. Agnieszka wykazała się pełnym profesjonalizmem, a nawet zaskoczony byłem tym jak swobodnie łączyła się i sczytywała z mojego pola. Czuję ogromną wdzięczność."  Adam

"Sesja Czytania Duszy to wspaniałe narzędzie do bardzo głębokiego wglądu i transformacji na najwyższym poziomie. To możliwość przyjrzenia się sobie i swojemu życiu z zupełnie innej, nieuchwytnej podczas stosowania innych metody pracy, perspektywy.
Terapeutka Agnieszka Sulikowska to wybitnie uzdolniona w pracy terapeutycznej prowadząca, która w sposób naturalny, jasny i rzeczowy odczytuje i pomaga zrozumieć treści jakie pojawiają się podczas sesji. Prowadzi cały proces w sposób wspierający i komfortowy dla klienta. Atmosfera podczas sesji jest niezwykle przyjazna i pełna życzliwości.
Sesja Czytania Duszy była dla mnie niezwykle poruszającym i głębokim doświadczeniem.
Bardzo gorąco polecam zarówno samą prowadzącą jak i metodę jaką proponuje. Zapewne wielokrotnie skorzystam z tego pięknego daru jakim jest ta wspaniała technika."  Anna

"Cała sesja była dla mnie niezwykłym przeżyciem, zupełnie odmiennym od tego co robiłam do tej pory. Agnieszka niemalże odczytywała co mnie trapi, co siedziało w mojej głowie przez ostatnich kilka tygodni, wyczuła całe napięcie  i presję pod jaką ostatnio żyłam. Pokazała mi jak odtwarzam neurotyczne schematy myślowe w kompulsywny sposób. Czułam przy tym jej głębokie zrozumienie i empatię. Czułam jakby ktoś po raz pierwszy tak naprawdę głęboko do samego trzonu rozumiał mnie i był zemną swoją ciepłą obecnością.
Pojawiła się piękna symbolika a jej przekaz był klarowny i bardzo bogaty w treść i informację. Cały proces objął jednocześnie pracę z moją intencją, wsparcie w moich obecnych wyzwaniach oraz część uzdrawiającą. Podczas uzdrawiania działo się dużo i było intensywnie. Nie będę dokładnie opisywać jak to wyglądało, ponieważ był to mój osobisty proces, ale była tam praca z energią i pomoc istot z wyższych wymiarów a ja czułam bardzo mocne, intensywne przepływy energii w moim ciele. Całość była silnym przeżyciem emocjonalnym i fizycznym.
Jeszcze przez kilka godzin po całym procesie czułam ogromne zmęczenie ale już następnego dnia wszystko się rozjaśniło. Jestem lżejsza, mniej martwiąca się, mam poczucie większego zrozumienia mojego życia, jego celu, jakby moja świadomość poszerzyła się o dodatkowe wymiary."  Kamila

"Agnieszka ma wspaniały dar przekazywania informacji, potrafi płynnie połączyć obrazy z emocjami i „tłem” kulturowym dzięki czemu byłam pewna że jest to pełny obraz, maksymalnie nasycony informacjami aby rozświetlić sytuację, niezależnie od tego czy potrzebowałam zobaczyć historię z przeszłości czy poprzednie wcielenie. Jest też niesamowicie obiektywna, nieoceniająca i odważna, wchodząc całą sobą w każdą historię, i intuicyjnie wydobywając brakujące elementy, przez co czułam się bardzo bezpiecznie już od samego początku. Dzięki jej zaangażowaniu mogłam nareszcie ruszyć I uzdrowić tematy które nurtowały mnie od dawna a które umykały innym metodom." Alina L.

"Choć próbowałam w życiu wielu różnych terapii, z których najsensowniejsza wydała mi się 9-miesięczna terapia grupowa, nigdy wcześniej nie spotkałam się z metodami, które przynoszą tak spektakularne rezultaty, jak praca z Agnieszką. Największe wrażenie zrobiła na mnie wzruszająca sesja Czytania Duszy, która w bardzo obrazowy – i momentami dobitny – sposób ukazała moje relacje rodzinne, traumy i uwikłania. Ukazała również właściwy kierunek mojego dalszego rozwoju zawodowego i potwierdziła zasadność podejmowanych przeze mnie niełatwych decyzji. Czytanie było tak malownicze, że teraz mam plan nauczyć się malować, aby móc odtworzyć przynajmniej dwie sceny, które najmocniej utkwiły w mojej pamięci. Z zaciekawieniem przyglądam się kolejnym owocom pracy z Agnieszką." Kasia

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze funkcjonowanie. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie.