ico phone tel. kom. 502 081 462
ico mail agnieszka@stwarzajacsiebie.pl

Nazywam się Agnieszka Sulikowska. Psychologia i rozwój osobisty to moja pasja od ponad 20 lat. Fascynuje mnie siła i możliwości tkwiące w ludzkim umyśle. Odkąd pamiętam chciałam zrozumieć dlaczego ludzie myślą i reaguję w dany sposób - dlaczego jedni z łatwością osiągają sukces, podczas gdy inni męczą się w życiu i co można zrobić, by to zmienić. Przede wszystkich chciałam pomóc sobie - uporać się z olbrzymią nieśmiałością, niską samooceną i problemami w relacjach międzyludzkich, współuzależnieniem i autodestrukcją. Szybko odkryłam, że sama wola to za mało, trzeba jeszcze wiedzieć JAK tego dokonać.

Przez lata testowałam na sobie różne metody. Na Kurs Doskonalenia Umysłu Metodą Silvy trafiłam w 1996 r. Później poznałam Hunę, medytację, radykalne wybaczanie, pracę z afirmacjami i dekretami, wizualizacje, pracę z oddechem w Sztuce Życia, pracę z energią Reiki, radiestezję terapeutyczną i psychometrię. Używałam tych metod by pomóc sobie. Jednak ciągle miałam wrażenie, że poruszam się po powierzchni problemów. Korzystałam z klasycznej psychoterapii, jednak bez większych efektów. Wtedy trafiłam na regresing. Na jednej sesji więcej się o sobie dowiedziałam, niż przez kilka lat pracy z innymi metodami. I zaczęłam dostrzegać wyraźne zmiany w sobie i swoim życiu. Od razu zapisałam się do szkoły regresingu® u Leszka Żądło i po kilku latach nauki zarówno u Leszka Żądło jak i Darka Logi, odkryłam, że lubię prowadzić sesje regresingu innym ludziom, a wiedza i doświadczenie sprawiają, że robię to skutecznie. Zostałam więc licencjonowanym regreserem w maju 2009r. 

Postanowiłam poszerzyć warsztat w Akademii Psychologii Terapeutycznej i po 3 latach nauki otrzymałam uprawnienia instruktora terapii uzależnień. Obecnie jestem wykładowcą w tej szkole - prowadzę zajęcia z Umiejętności Interpersonalnych, Strategii Własnego Rozwoju oraz Pracy z Podświadomością.

Rozwijam się dalej - w lutym 2016 uzyskałam uprawnienia do prowadzenia sesji Access Bars ®. 

Przez ostatnie lata uczę się łączyć pracę na głębokim duchowym poziomie, ze świadomym przerabianiem tematów, by uzyskać jak największą skuteczność.

Widząc z czym najbardziej borykają się moi klienci - od kilku lat badam też temat przemocy psychicznej zwłaszcza ze strony narcystycznych rodziców oraz najskuteczniejsze metody radzenia sobie ze Złożonym Syndromen Stresu Pourazowego - CPTSD - który często jest konsekwencją wychowania w dysfunkcyjnej rodzinie.

Opis stosowanych przez mnie metod znajdziesz tutaj.

A oto spis odbytych przeze mnie kursów i posiadanych certyfikatów:

 • Regreser -  Regresing® niehipnotyczny śp. Leszka Żądło - od 2009 r do śmierci autora metody (obecnie nie są wydawane dalsze licencje)
 • Doradca rozwoju osobowości
 • Instruktor terapii uzależnień - praca dyplomowa z zastosowania regresingu w terapii Dorosłych Dzieci z Dysfunkcyjnych rodzin w Akademii Psychologii Terapeutycznej
 • Warsztaty Towarzystwa Wiedzy Psychologicznej START
 • Kurs Czytania Duszy w Instytucie Zdrowa Dusza (dyplom)
 • praktyk Access Bars ®
 • Mistrzyni Usui Reiki
 • Metoda Silvy I i II stopień
 • Kurs szamańskiego Odzyskiwania Utraconych Fragmentów Duszy
 • Kroniki Akaszy
 • Huna
 • Wahadełkowanie duchowe i radiestezja terapeutyczna
 • Kursy rozwoju intuicyjnych umiejętności i kontaktu z Opiekunami Duchowymi
 • Różne warsztaty pracy z ciałem i oddechem

 

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze funkcjonowanie. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie.